O Nas

MEDface.tv to bezpłatny serwis medyczny, który pozwala nam dzielić się wiedzą na temat zdrowia, leczenia, profilaktyki i prozdrowotnych nawyków. Wspierają nas specjaliści. Mamy naukowe zaplecze i bogate doświadczenia, które pozwalają nam mówić o tym, co może zainteresować każdego, kto chce żyć zdrowo i szuka informacji, jak to zrobić.

Na MEDface.tv znajdziesz przede wszystkim filmy poświęcone zdrowiu, ale też informacje o zmianach w prawie medycznym, nowym ustawodawstwie i decyzjach Ministerstwa Zdrowia (dział News). Możesz też sprawdzić, co dzieje się we współczesnej medycynie – w dziale News odnotowujemy najnowsze odkrycia, medyczne nowinki i przełomowe dane.

Jeśli chciałbyś się doszkolić, albo skorzystać z pomocnych filmów instruktażowych – możesz zajrzeć do naszego „E-learningu”. Dzielimy się tam wiedzą o dietach stosowanych w różnych schorzeniach, higienie jamy ustnej, chorobach skóry, ale poruszamy też problemy związane z chorobami psychicznymi, psychosomatycznymi i cywilizacyjnymi.

MEDface.tv chce inspirować i motywować do zdrowego życia, wskazywać jak radzić sobie z pojawiającymi się schorzeniami. Chcemy wspierać Was w prozdrowotnych wyborach i przekonywać, że troska o własny organizm nie musi być trudna. A żeby dbanie o zdrowie mogło być bardziej zabawne w zakładce Fun Fan umieściliśmy garść lżejszych informacji na temat poruszanych przez nas tematów.

Filmy MEDface.tv znajdziesz też na YouTube, Vimeo,  Google+, facebook.

Chcemy być zawsze blisko Ciebie i najpopularniejszych zagadnień medycznych.

Serwis MEDface.tv można oglądać na wszystkich dostępnych urządzeniach typu: desktop, laptop, tablet i smartphone, a także telewizorach z dostępem do Internetu.

Zespół MEDface.tv

Jacek Sikorski – Lekarz, ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, specjalizacja z medycyny rodzinnej – szczególna koncentracja na pediatrii i holistycznej opiece nad rodziną. Zainteresowania: głównie medycyna i ciągłe doskonalenie zawodowe, które pochłania najwięcej czasu. Lekarz uczy się przez całe życie. Poza tym w wolnych chwilach sport: koszykówka, pływanie, wyprawy rowerowe dalsze i bliższe.

Sylwia Snopek – mgr dietetyki, ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z nadwagą i otyłością. Lubi przypominać, że żywność to nie tylko kalorie, ale także moc naturalnych składników, które wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie.

Adrian Janus – pasjonat prawa medycznego, student V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, seminarzysta w Zakładzie Bioetyki i Prawa Medycznego UJ. W latach 2011-2013 członek, a następnie Przewodniczący Sekcji Prawa Medycznego TBSP UJ. Obecnie Prezes Koła Naukowego Prawa Medycznego UJ oraz członek Sekcji Prawa Medycznego Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, udzielającej porad prawnych osobom ubogim. Absolwent (2013) Summer School on Health Law and Ethics (Erasmus University Rotterdam), a także stypendysta projektu Fundacji 2065 im. Lesława Pagi pt. “Liderzy w sektorze ochrony zdrowia”. Praktykant w wiodących krakowskich kancelariach zajmujących się prawem medycznym. Obecnie stażysta w dziale prawnym spółki Scanmed Multimedis S.A. Autor bloga prawomedyczne.edu.pl poświęconego regulacjom prawnym w sektorze ochrony zdrowia.

Dariusz Burc – mgr psychologii, współtwórca wielu serwisów internetowych o tematyce zdrowotnej. Założyciel firmy Respect Productions, pomysłodawca i właściciel serwisu MEDface.tv.


Warning: Unknown: open(/home/kliknijto/.tmp/sess_8kppui6nfuismol6qtb8jebqv1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kliknijto/.tmp) in Unknown on line 0